Najczęściej

Zadawane pytania

Ogólne

1. Pierwsza sprawa to szczera chęć rozbudowy zespołu opartego na prawdzie.  Jako że chcemy zbudować team, i wkładamy w to dużo energii zależy nam na waszym powodzeniu. Chcemy, aby osoba która przeszła nasz cykl docelowo tradowała z nami w biurze. Mam kontakt z traderem który tradował w jednym z Hubów Inwestycyjnych w Londynie, mam wiedzę w jaki sposób podchodzi się do sprawy profesjonalne.

2. Transparentność która jest wyszyta w naszych wartościach daje pewność, że nie będziemy malować słowem, ani mówić coś czego nie ma. Zapewniamy solidną podstawę studiów przypadków rynkowych i narzędzi które pomogą ci stać się traderem w uporządkowany sposób.

Można powiedz, że to jeszcze lepiej, że masz mało doświadczenia w tradingu bo łatwiej będzie czasem nałożyć profesjonalne nawyki niż zmieniać stare na nowe. Jesteś białą kartką na którą można wczytać dobre schematy myślowe i pożądane działania. Pracowałem z kilkoma osobami od samego początku i były mi wdzięczne , że od samego początku wytłumaczyłem im konsekwencje działań nieprofesjonalnych, które ustrzegły ich np. przed wyzerowaniem rachunków.

Program jest tak rozpisany aby 2h/ dzień było wystarczające przez wszystkie miesiące edukacji.

W pierwsze kilka miesięcy szkolenia możesz pracować sobie kiedy chcesz. Jednak gdy wchodzimy część praktyczną handlowania, i chcesz w pełni wykorzystać nasz program edukacyjny , potrzebujesz mieć wolne 2h/dzień w sesji porannej albo południowej  + 1h/dzień na analize swoich poczynań.  

Jasne. To nieodłączny element naszej formuły. Jezeli poczytasz opinie ludzie którzy ze mną pracowali, zobaczysz że mogli liczyć na moje pełne wsparcie i oddanie ser ducha aby pomóc jak najlepiej potrafiłem. Podczas całego programu możesz zadawać mi pytanie w dowolnym momencie, na które zawsze z chęcią odpowiadam nazważając jak małe jest to pytanie.

To co zapewniam w programie, zawiera wszystko co potrzebne aby zbudować z Ciebie profesjonalnego tradera.

Niczego specjalnie nie ukrywam, ani nie chowam. Nie ma potrzeby spotykania się poza tym programem. W programie zapewniamy wszystkie formy edukacji jakie potrzebujesz aby jak najszybciej zdobywać wiedze i wdrażać ją w umiejętności. 

Absolutnie nie. Mamy takie zasady, że handel rozpoczynasz na kontach demo. Trzymamy się zasady którą kiedyś przeczytałem u L. Williamsa, W skrócie : Handluj mały kwotami/ demo przez początkowy czas nauki, aby wytrwać czas nauki bez większych obrażeń. Chcę abyś doszedł do punktu, że bedziesz czuł, że to dobry moment aby zaangażować środki lub zrekrutować do zdalnej firmy proptradingowej ( np. FTMO ) . Może to zając od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. To wszystko zależy od tego jak szybko będziesz czynił progres.

Nie.  To jest totalnie nie wskazany aby dostawać prowizje od brokera za ilość zawartych transakcji przez studentów. To konflikt interesów. Możesz korzystać z jakiego brokera chcesz. Nauczyciel nie powinien mieć dochodów od ilości tradów zawartych przez jego ucznia.

To zależy od wielu czynników, jak np. twoja szybkość przyswajania treści, lub twoja dyscyplina w robieniu analiz, szybkość w nabywaniu doświadczenia czy uczenia się z popełnionych błędów. Dla jednego wystarczy jeden błąd i więcej go juz nie zrobi, a drugi może popełnić 10- takich błędów i dopiero wtedy coś poprawi. Kolejna kwestia to kapitał jaki posiadasz. Mając 300k łatwiej jest stać się zawodowym traderem niż mając 2k na koncie.
Najszybsze przypadki jakie znam to 2 lata w pracy FULL TIME ( parę h handlu i perę h analiz / ćwiczeń itp ). Jednak wybitni traderzy ( np. Larry Williams) nieraz potrzebowali 4 lat aby dojść do takiego stanu, a inni nawet jeszcze więcej. Odsyłam w tym miejscu do raportu który nagrałem ” Jak szybko można stać się stało zyskownym traderem”. Jedyne co zapewniamy to, że proces edukacyjny LCT został zaprojektowany na bazie wszystkich doświadczeń jakie zebrałem w pracy z innymi dać tobie kierunek w jakim warto podążać, aby w trakcie 2 lat edukacji nie uczyć się 6 metod a mocno szlifować 1-ną i stać się w niej profesjonalistą.

Wierzymy w to , że gdy naprawde chcesz osiągnąć sukces na rynku możesz to zrobić. Jednak trzeba wykazywać się cechami, które ma upoważniając do osiągnięcia dużego sukcesu czy to w biznesie czy sporcie. No bo popatrz. Wiedzy tradingowej może nauczyć się każdy, ale bycie zdyscyplinowany w tej nauce czy potem trzymaniu się czasem ” nienaturalnych” zasad bywa największą bolączą. Jeżeli masz żywną chęć opanowania tych rzeczy możesz posilić się też pracą z psychologiem i prędzej czy później dojdziesz do efektów.

Styl handlu

Handel krótko termionowy. Time freamy – M1/M5/M15 umożliwiają nie tylko łatwe dopasowanie handlu do innych zadań jakie czekają na nas danego dnia, ale też zapewniają, że czas spędzany na rynku jest wykorzystywany bardzo efektywnie w myśl zasady pracy głębogiej.

Od przeszło 2 lat handluje tylko na tym rynku, jest nim EURUSD i wyznaję zasady pełnej specjalizacji i byciu dobrym w jednym walorze. Na rynku jest nieograniczone możliwości, wiec im bardziej je zmiejszamy tym uproszczamy sobie życie jednocześnie zwiekszając tempo nauki. „Be so good thay can’t ignore you” Daniel Cole. – utożsamiam się bardzo mocno z tym zdaniem.
Wiecej na ten temat, mówię w kursie wprowadzającym,

Absolutnie nie.
Docelowo wystarczające jest 2h/ dzień. Jednak w trakcie edukacji ten czas warto wydłużać, aby szybciej nauczyć się tego biznesu.
Metoda tradingu którą proponujemy jest dość wymagająca i potrzebuje pełnej koncentracji stąd to zależy od Ciebie jak twój umysł będzie reagował na ilość Handlu. Optymalne jest 2h ( 2 w sesji porannej ) i jeżeli mam super cechy charakteru to możesz też rozegrać 2h w sesji popołudniowej. To jest mega wystarczające aby generować satysfakcjonujące wyniki.

Wciąż masz pytania i chcesz się jakoś skontaktować?

Śmiało, zawsze bardzo chętnie rozmawiamy z każdym potencjalnym studentem osobiście i zachęcamy do tego. Wyślij mi e-mail na: 
kontakt@jakublabiga.pl
 a możemy umówić się na rozmowę poza naszymi godzinami handlu.

Napisz do Nas!