PIerwszy taki program w POlsce

KREATOR NAWYKÓW

Stwórz nawyki i przekonania potrzebne do profesjonalnej nauki tradingu

Lubelskie Centrum Tradingu

Kreator na schemacie całej organizacji

Kreator Nawyków

Dlaczego go stworzyliśmy?

W naszej branży często panuje przekonanie, że to setupy, strategie i wiedza grają największą role. Zapominamy jednak o tym, że to nasze nawyki i nastawienie umysłu świadczy o tym czy staniemy się profesjonalnymi Traderami czy nie. To właśnie te sprawy bierzemy na warsztat w kreatorze. Jako, że temat charakteru przyjmuje ważną kwestie w całej sprawie stania się profesjonalnym traderem postanowiłem napisać raport pokazujemy pogląd na kwestie mentalne, topowych traderów uzupełniony moim komentarzem.

Kreator Nawyków

Czym jest kreator?

To około dwumiesięczny program w którym skupiamy się nad całym życiem uczestnika. Do Bycia traderem potrzebujemy ogarnięcia wszystkich stref życia: Począwszy od ogarnięcia sytuacji w domu, rodzinie, skończywszy na zdrowiu fizycznym. To wszystko składa się na “profesjonalizm” Tradera, co jest przedmiotem pracy w Kreatorze. 

Zaczynamy od spojrzenia holistycznego na wszystkie sprawy. Później ustalamy obszar nad którym chciałbyś najbardziej popracować. Planujemy cele na lata w przód ale i też na kolejny dzień.

Gdy nie ma mocnych fundamentów dom który zamierzamy postawić (bycie traderem) pod wpływem drobnych zawirowań rozpadnie się. W Etapie 1-ym tworzymy fundamenty do mądrej nauki zawodu.  

Kreator Nawyków

Co osiągniesz?

Uzyskasz moce przerobowe. Uporządkujesz swoje zadania. Dzięki narzędziom zoptymalizujesz wykorzystanie czasu w swoim dniu które potem będziesz mógł przeznaczyć na naukę tradingu.

WIedza z zakresu obierania celów / plan rozwoju zawodowego w tradingu. Dowiesz się jak możesz wyznaczyć cele treningowe i rozpiszesz swój plan rozwoju na kolejne kwartały. Może się to wiązać z podjęciem ważnych decyzji i wyzbyciem się poważnych niedobrych nawyków.

Dostaniesz dostęp do wiedzy i narzędzi. Będą one potrzebne do tego aby trwale wprowadzić nowe dobre nawyki na miejsce starych. Check-listy, rytuały, procedury, procesy, systemy, a przede wszystkim nowe, przemyślane zasady i sposoby działania. To wszystko będzie pomocne do stawania się profesjonalistą. Dostęp do materiałów 24h na dobę. Kilkanaście książek o produktywności dostosowane pod to, żeby stać się traderem.

Celem kreatora będzie stworzenie tzw. momentum. Abyś podszedł do sprawy edukacji w tradingu mega profesjonalnie. Wtedy twoja edukacja może przybrać bardzo szybką ścieżkę.
Ciągłe kształcenie Charakteru to nic innego jak ciągły rozwój, przyjmowanie feedbacku, uczenie się na błędach, chęć przekraczania swoich granic, wytrwałość w ciężkich chwilach ale także inspirowanie swoim zachowaniem współ uczących się!

Rozszerzysz persepektywe patrzenie na kwestie które będą stawac się twoją profesją. Na wspólnych meet-upach dostaniesz spojrzenie na twoje problemy z innej perspektywy. Spotkania ze mną i z grupą pomagają być refleksyjnym wobec tego co się dzieje w trakcie swojej drogi do bycia traderem.

Jednym z Celów Etapu 1 jest kładzenie się do łóżka z poczuciem, że to co najważniejsze, zostało dziś wykonane.
Po kilku tygodniach odczujesz , znaczny przyrost dyscypliny i systematyczności w twoich działaniach.
Będziesz czuł,, że idziesz w dobrym kierunku poprzez nadzór prowadzenie i wsparcie mentoringowe w postaci konsultingu.

Dostajesz dostęp do środowiska ( jak na uczelni ) tworząc małe 5-15 osobowe zespoły. w których czujemy, że na tym trudnym etapie edukacji nie jesteśmy sami. To kluczowy element w wytrwałości w pracy, która okazuje się kluczowa do czegokolwiek.

Kreator Nawyków

Forma zajęć w kreatorze

Kreator jest połączeniem wiele form nauki od nagranych video po wspólną prace przez Skype.

IMG_3147_lite

Wykłady
5 godzin nagrań

Każdy film niesie za sobą wiele przemyśleń na temat rzeczy potrzebnych do stania się zawodowym traderem.

IMG_3149_lite

Zadania do domu

Celem uczestników będzie aby wiedza została wdrażania do ich życia.

118007875_337857547393985_7858234078570006908_n

Spotkanie Mastermind
1x tydzień

Towarzyszymy sobie nawzajem we wzroście do życia. Rozmawiamy o napotykanych przeszkodach i jak je pokonać.

IMG_3102

Grupowe Dyskusje

Praca na platformie Ms Teams/Discord

Kreator Nawyków

Jak wygląda program pracy

Zawartość przełącznika

Uzyskasz moce przerobowe. Uporządkujesz swoje zadania. Dzięki narzędziom zoptymalizujesz wykorzystanie czasu w swoim dniu które potem będziesz mógł przeznaczyć na naukę tradingu.

Zawartość przełącznika

Kreator Nawyków

Opinie uczestników

Kamil Stefaniak
Trader, Przedsiębiorca

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do kreatora?
To był przypadek. Będąc na FB zobaczyłem post polecający działalność Jakuba, który zamieścił kolega z dawnych lat. Gdy dodatkowo okazało się że jesteśmy z tego samego miasta postanowiłem spróbować.

Jaka jedna rzecz która najbardziej zapadła ci w pamięć?
Pamiętam pierwsze spotkanie, gdzie Jakub przedstawił mi swoje wizje i powiedział kogo szuka. Byłem pod wielkim wrażeniem, że zaplanował i spisał plan własnego rozwoju na kolejne 20 lat. Wizja mega!!!

Co dała ci obecność w kreatorze?
Nauczyłem się efektywnie zarządzać swoim czasem, a także zamieniłem wiele  dobrych, incydentalnych zachowań w nawyki, które powielam codziennie.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach? 
Atmosfera luźna i miła. Konkretne podejście do tematu, nie ma lania wody.

Co najważniejszego wynosisz z pracy z grupą?
Razem można dużo więcej osiągnąć, gdy ma się dobrą ekipę przy sobie. Wzajemne motywowanie, wsparcie i wspólne rozwiązywanie problemów to podstawa podczas wspólnej realizacji celów. Takie podejście znacznie skraca i ułatwia drogę by osiągnąć to nad czym pracujemy.

Czym wg Ciebie podejście Kuby, różni się od tego, które widziałeś u innych nauczycieli?
Zawsze chętny do pomocy, niczego nie przekłada na później (robimy tu i teraz). Lubi posłuchać racji innych w danym temacie oraz dyskusję (otwarty umysł).

Czym jest wg ciebie kreator?
To dla mnie opcja na poprawienie swoich wad oraz praca nad własnym charakterem.

Czy jeszcze coś dodał byś na koniec?
Cieszę się że wytrwałem tą drogę i przechodzę na dalszych etap studiów ponieważ wymagało to dużo pracy i samokontroli. Widzę poprawę w zarządzaniu czasem oraz wyrobienie w sobie dobrych nawyków wpływających pozytywnie nie tylko moją pracę, ale też i umysł. Idziemy z tym dalej.

Mariusz G.
Trader

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do grupy?
Poszukiwałem kompleksowego rozwoju zawodowego dla traderów, aby ustalić jakie przekonania, strategie i stany umysłu są potrzebne, żeby działać w pełni profesjonalnie.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach?
Dobrze

Co dała ci obecność w kreatorze?
Zrozumienie procesu budowania działań związanych z nimi przekonań oraz stanów i strategii myślowych.

Co najważniejszego wynosisz z pracy z grupą?
Aby nauczyć się być kimś, kto profesjonalnie podchodzi do spekulacji trzeba opanować umiejętności o wiele trudniejsze niż zrozumienie co trzeba zrobić, co trzeba mieć, żeby tym kimś się stać.

Jaka jedna rzecz która najbardziej zapadła ci w pamięć po spotkaniu?
Ludzie mają na ogół skłonność do robienia wszystkiego w niewłaściwy sposób, bez jakiejkolwiek refleksji.

Czym w/g Ciebie podejście Kuby, różni się od tego, które widziałeś u innych nauczycieli?
Rób to co kochasz robić.
Czym jest wg ciebie kreator?
Najważniejszym czynnikiem z punktu widzenia skutecznej spekulacji jesteśmy my sami, dlatego powinno się na początku tej wyboistej drogi większość czasu przeznaczyć na samodoskonalenie i tym właśnie jest Kreator.

Czy jeszcze coś dodał byś na koniec?
Rynek stanie się twoim uniwersytetem finansowym, jeśli zdasz sobie sprawę , że najważniejszym warunkiem sukcesu w spekulacji jesteś ty sam.

Michał Mazurek
Trader, Przedsiębiorca

Czym dla ciebie jest kreator?
Kreator bardzo pomaga w zaplanowaniu sobie dnia, uszeregowaniu rzeczy ważnych dla siebie i pomocnych w wytworzeniu nawyków, które przydadzą się np. w tradingu ale nie tylko.
Przystępując do kreatora dostajesz narzędzia i mentoring, które przyspieszają twój rozwój. Porównałbym to do takiego personalnego trenera, który na bieżąco monitoruje twoje postępy, o ile z nim będziesz współpracować.

Co dała ci obecność w kreatorze?
Twój czas spędzony w kreatorze pozwala uświadomić sobie na co tak naprawdę tracisz czas. W moim przypadku były to social media.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach?
Jeśli chodzi o atmosferę w grupie, to jest ona bardzo dobra, ludzie podchodzą do siebie z szacunkiem i otwartością. Kuba zawsze wkłada całe serce w każde spotkanie co dodatkowo sprawia, że możesz poczuć się jak w rodzinie.

Czy jeszcze coś dodał byś na koniec?
Jeśli chcesz zostać traderem udział w kreatorze pozwoli Ci zobaczyć już na samym początku z jakimi trudnościami będziesz musiał się zmierzyć żeby osiągnąć sukces.

Michał Żybura
Trader, Konsultant sprzedaży

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do kreatora?
Około roku przed kreatorem miałem możliwość i przyjemność współpracować z Kubą w podobnym projekcie, choć nie tak rozbudowanym jak ten obecny. Już wtedy zauważyłem jakim angażujący i wieloaspektowym zawodem jest trading. W tamtym momencie oddanie się projektowi przez Kubę było bardzo wysokie i to bardzo mi się spodobało. Nie widziałem na rynku osoby, która byłaby tak skupiona na samorozwoju w kierunku psychologii rynku, samego siebie i budowania odpowiedniej technologii rozwoju swojego tradingu. Jak powiedział mi, że planuje otworzyć Lubelskie Centrum Tradingu i kształcić tam podopiecznych nie wahałem się ani chwili, czy dołączyć do tego programu.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach?
Na spotkaniach panowała duża kultura i co najważniejsze nie było tam osób z przypadku. Nie ma takiej opcji, aby ktoś bez przejścia testów mentalno-psychologicznych, ale i zapoznaniu się z wizją Lubelskiego Centrum Tradingu znalazłby się choćby na początkowych spotkaniach. Dlatego według mnie osoby będące na zajęciach były to jednostki o wysokim zaangażowaniu w swój rozwój jako tradera i wiedzą jaka ciężka praca go czeka. To wszystko stworzyło dla mnie atmosferę profesjonalizmu co przemawia za moją wizją progresu umiejętności profesjonalnego tradera.

Co dała ci obecność w kreatorze?
Na Pewno dużo pokory co do podejścia do rynku oraz przygotowanie się do ciężkiej pracy.

Co najważniejszego wynosisz z pracy z grupą?
Dla mnie istotna sprawą było tempo działań. Na chwile obecną pracuje na etacie i to stanowiło największa przeszkoda jeśli chodzi o czas i zaangażowanie ze względu na kwestie logistyczne. Grupa leciała do przodu i dawała mi kopa do tego by pokazać, że mimo jakiś tam… chce udowodnić, że dam radę. Podkreślę tylko, że preinkubator jest programem bardzo wymagający i nie ma przelewek jeśli chodzi o słabe tempo prowadzenia zajęć. Drugą kwestią jest poznanie innych traderów, którzy swoim podejście odmieniają sposób patrzenia na rynek oraz w późniejszych etapach konsultowania z nimi swoich spostrzeżeń.

Jaka jedna rzecz która najbardziej zapadła ci w pamięć?
Najbardziej zapadło i nadal mocno dudni w mi głowie to zaangażowanie Kuby podczas prowadzenia zajęć.

Czy wg Ciebie podejście Kuby, różni się od tego, które widziałeś u innych nauczycieli?
Tak. Dlatego właśnie wybrałem drogę z LCT. Nie interesował mnie weekendowy kurs o tym, że jestem zwycięzcą, gdzie stawiać SL i jak wskaźnik XYZ "robi" nam 100% konta w 2 dni. Interesowała mnie droga do profesjonalnego tradingu i studiowanie tego na maxa.
Czym jest wg ciebie kreator?
Powiem krótko. Są to studia z Daytradingu oraz psychologii.
Czy jeszcze coś dodał byś na koniec?Dziękuje za poświęcony czas dla Kuby i z pełną świadomością stwierdzam, że będę podążał tą ścieżką. Polecamy Kreator jeśli tylko planujesz zostać w przyszłości dochodowym Day Traderem. Ja z kolei z niecierpliwością czekam na dalszą techniczną i psychologiczną część studiów.
Pozdrawiam
Mike

Kreator

Wszystko kończymy egzaminem

Sprawdzenie “czy za twoimi słowami idą czyny”

Kreator jest także do tego, abym się zorientował, czy osoby “dowożą” to na co się zobowiązały, jeżeli chodzi o prace. Ray dalio znów, ma coś do powiedzenia nt. temat. 

Oceniaj wiarygodność osoby, systematycznie śledząc jej osiągnięcia na przestrzeni czasu. Nie jest tak, że z każdym dniem wszystko zaczyna się od nowa. Z upływem czasu powiększa się zasób danych i widać, na kim można polegać, a na kim nie można. Historia osiągnięć ma duże znaczenie, a w Bridgewater istnieją narzędzia takie jak Karty Baseballowe i Zbieracz Kropek, które pozwalają przejrzeć historię osiągnięć. 

W LCT także idziemy w tą stronę, notując historię osiągnięć ale w bardziej uproszczony sposób niż jest to wykonywane w Bridgewater Ray-a Dalio. 

 

Na koniec

Zastanawiasz się jak do nas dołączyć?

Na koniec

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Wciąż masz pytania i chcesz się jakoś skontaktować?

Śmiało, zawsze bardzo chętnie rozmawiamy z każdym potencjalnym studentem osobiście i zachęcamy do tego. Wyślij mi e-mail na
kontakt@jakublabiga.pl
a możemy umówić się na rozmowę poza naszymi godzinami handlu.

Napisz do nas