Jakub

Założyciel

poznaj nas

Zespół

Kamil

Współpracownik

Jakub Łabiga

Wierzę, że oprócz wiedzy i doświadczenia w handlu, najważniejsze jest zrozumienie i przyjęcie dobrych przekonań oraz ciężka praca nad kształceniem charakteru.

Edukacja - u kogo się uczyłem

2015

Trading Jam Session

Roczne cotygodniowe wyprawy do warszawy 

2017-2018

Nauka u Norberta Ludiana

Półroczna cotygodniowa praca

2016- 2020

Rozmowy z Traderem pracującym w City of London

NIezliczone rozmowy o byciu zawodowym traderem. 

2015-2020

Ksiązki

kilkanaście książek technicznych i kilkadziesiąt mind-setowych

IMG_0308 _ lite

Doświaczenie w pracy z innymi

2018

Założenie Nemo

Grupa ONLINE założona w 5 osób – Andrzeja, Kacpra, Mateusza, Kamila i Piotrka z których po odpadnięciu (głównie z/w na brak czasu zajęcia się tym full time) – zostało 2 osoby – Piotrek i Andrzej. Tylko oni ukończyli półroczny mentoring i do tej pory zajmują się tym w większości full time.

2018-2020

Praca z indywidualnymi traderami

Prowadziłem i przekazywałem wiedze, Eli, Szymonowi, Darkowi, Robertowi i Tomkowi, 

2020

Założenie LCT

Na bazie wszystkich doświadczeń postanowiliśmy stworzyć Lubelską grupę traderów, tym razem już offline. 

IMG_20200615_202427

Wyniki

2015-2019

Straty i nauka na demo w pierwszych latach

Wyniki  za poprzednie lata były raz dodatnie raz ujemne. Tak wyglądała u mnie nauka. Poniżej przykładowe 4 miesiące 2019 roku. Oczywiście gra na demo.

2020

Lato 2020

Po dobrych wynikach w czerwcu 2020 (2%), w sierpniu (2%) i we wrześniu (8%) ( na różnych kontach demo) – stąd nie mam 1-go statementu: Postanowiłem zaangażować realne pieniądze i spróbować dostać się do firmy FTMO na kapitał $25k 

2020

Jesień 2020
Próba dostania się na FTMO

Pierwsza próba zakończyła się drobnym plusem. Tutaj była już zaangażowana realna kasa w rynek. Plus gra pod presją bo celem było zrobić 10%.

miejsce na dalsze wyniki

…..

Opinie o współpracy

Piotr Majchrzak
Trader, Były pokerzysta

Dzięki Jakubowi, w 2017r. zostałem wprowadzony w świat rynków finansowych. Solidna porcja wiedzy połączona z doskonałymi umiejętnościami przekazywania tejże wiedzy, pozwoliła mi w relatywnie krótkim czasie, nie tylko zrozumieć jak zachowuje się cena, ale również wypracować niezbędne nawyki którymi powinien cechować się każdy profesjonalny trader.

Skype-y z Jakubem i wspólna analiza zagrań z której wyciągałem feedback pozwoliły mi zbudować swój trading plan dostosowany do moich indywidualnych cech osobowości. W skrócie: Wiedza warta fortunę przekazana w prosty i zrozumiały sposób. Gdybym zaczynał jeszcze raz od początku, chciałbym ponownie trafić pod skrzydła Kuby. (tym bardziej teraz po dwóch latach, gdzie Kuba, z tego co wiem pierwsze półrocze 2020 r grubo poświęcił czas na zrobieniem programu edukacyjnego z ćwiczeniami, zadaniami i wykładami)  
 
Andrzej Jakubczyk
Trader, Fotograf

Swoją przygodę z Forex-em zacząłem od nauki u Jakuba w 2017 roku. Pokazał mi jakie cechy powinien mieć profesjonalny trader i uświadomił, że jest to długotrwały proces wymagający czasu i zaangażowania. Dało mi to doskonałe fundamenty, na których zbudowałem swój trading.

Poznałem też dzięki niemu wiele wartościowych książek, szczególnie z psychologii tradingu, które przydają mi się do dziś. Jakub pracuje bardzo wytrwale na swój sukces i osoby, które chcą zarabiać na rynku powinny brać z niego przykład. Nie ma innej drogi do celu!

Kamil Stefaniak

Codzienny DayTrading ciekawi mnie coraz bardziej. Wizja i misja LCT podoba mi się bardzo , stąd zdecydowałem aby współtworzyć LCT.

Doświaczenie i edukacja

Listopad 2019

Dołączenie do LCT