Co Zrobić Żeby Inni Milej Spędzali z Tobą Czas? Jak Długofalowo Pokierować Rozwojem Zawodowym? – Przejdź 30 minutowy Warsztat Video

Co osiągniesz

Gdy zastosujesz się do wygenerowanych wskazówek z karty pracy warsztatu: 

 • Będzie Ci dużo łatwiej podejmować decyzje zawodowe patrząc w długim horyzoncie czasowym, bo będziesz wiedział jakie są twoje naturalne talenty i mocne strony. Będziesz wiedział jakie masz obszary, które wymagają poprawy, abyś mógł pełniej wykorzystywać swój potencjał.
 • Ludzie będą chętniej z tobą spędzać czas! Twoja obecność będzie przynosić innym większą satysfakcję i radość. Będziesz doświadczać mniej kłótni i napięć w rozmowach co pozwoli Ci cieszyć się większym szacunkiem wśród bliskich! Serio! 

Plan warsztatu

Warsztat to 3 lekcje video, w sumie ok 30 min słuchania + ok. 60 min pracy. Zadania wykonasz na komputerze (nie potrzebujesz drukarki).

 • W 1. lekcji dowiesz się dlaczego test Principle You jest praktycznie najlepszym na świecie bezpłatnym testem osobowości, oraz jak efektywnie go przejść. 
 • W 2. lekcji opisy twoich głównych typów osobowości pomogą ci uzyskać wiedzę jakie masz naturalne talenty. Dzięki temu będzie Ci łatwiej podejmować decyzje zawodowe patrząc w długim horyzoncie czasowym. Zobaczysz na moim przykładzie, jak wykonałem to zadanie.
  • Zobaczysz 4 propozycje rozwoju, w których twój typ osobowości ma duże pole do rozwoju.
  • Zobaczysz 4 propozycje jak możesz działać, aby wykorzystywać to w czym jesteś dobry.
 • W 3. lekcji otrzymasz specjalną kartę, na której będziesz miał do wykonania pięć zadań.
  • Wykorzystasz wyniki, aby przenieść do karty pracy te opisy cechy, w który jesteś skrajnie dobry i skrajnie słaby, bo tam jest ukryty twój największy potencjał do rozwoju. 
  • Poprzez rozważania nad tymi cechami, będziesz mógł je ulepszyć i spersonalizować, co pozwoli na jeszcze lepsze przygotowanie karty. To z kolei umożliwi uzyskanie od innych bardziej trafnej informacji o tym, co jest rzeczywistością, a co nie.
  • Zapytasz co najmniej jedną bliską osobę (może to być partner, współpracownik czy szef) Co w tych konkretnych cechach jest dla nich trudne, a co niesamowicie doceniają.
  • Rozmowa z tą osobą pozwoli Ci zrozumieć, w jakich sytuacjach możesz sprawić, że inni się irytują, co może być źródłem napięć i konfliktów także w Waszej relacji. Dodatkowo dowiesz się, co inni najbardziej cenią w tobie i jak możesz to rozwijać.  
  • Na koniec określisz, jakie konkretne kroki (nawyki) możesz podjąć, aby do tego doprowadzić.

Jeżeli podoba Ci się taka wizja, to zaczynamy!

Lekcja 1

Źródła:
Link do testu
Źródło: Średnia wysokość koszykarzy w NBA: 
Wtyczka – Tłumacz – Chrome
Wtyczka – Tłumacz – Firefox

Lekcja 2

Link do dokumentu z tłumaczeniem opisów Archetypów

Lekcja 3

Link do karty pracy

Po zrobieniu warsztatu:

Będę bardzo wdzięczny za opinię czy konstruktywny feedback! To pozwoli mi jeszcze bardziej ulepszać ten warsztat. Informacje zostaw w komentarzu lub wyślij wiadomości prywatnej na FB.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *