Jak Zarobić 39 000 zł w 3 miesiące Tradingu (Bez Własnego Depozytu) – Studium Przypadku Ucznia

 • Czego się dowiesz z materiału?
  Niektórzy myślą, że trzeba robić jakieś cuda aby być zyskownym, ale jest pewna rzecz, którą możesz zastosować od ręki. Jeśli zaczniesz to robić, drastycznie podniesiesz szanse na zyskowny handel.

  W tym wpisie odpowiemy sobie na pytanie:
  Jaka była kluczowa umiejętność, która dała mojemu uczniowi 22% zysku i 39 000zł wypłaty za pierwszy kwartał tradingu w FTMO?

  Cierpliwość → Mój przypadek
  Z własnego doświadczenia z lat 2015-2020 boleśnie przekonałem się, że ilość pozycji nie przekładała się na wyniki. Teorie znałem, ale i tak ciężko mi było usiedzieć bez klikania co ostatecznie dawało straty. Dopiero gdy poszedłem na półroczny płatny mentoring zacząłem stosować cyfrowy dziennik i opisywać w nim każdy trade. Nauczyłem się także umiejętnie wyciągać wnioski filtrując te zapisane dane.
  I tak posiadłem cierpliwość. Co przełożyło się na spokój w handlu i zyskowne miesiące.

  Cierpliwość → Przypadek ucznia Michała
  Michał Dudek absolwent programu edukacyjnego a obecnie członek Lubelskiego Centrum Tradingu (LCT) wykorzystuje tę lekcje robiąc z niej złoto.

  W pierwszym kwartale pracy w FTMO daytradował dziennie około 5,5h / dzień.

  Każdą pozycje notował w cyfrowym dzienniku. Odpowiednia analiza danych ugruntowała wiarę w strategie. Tak posiadł cierpliwość.

  Podczas handlu czekał na odpowiednią okazję jak jastrząb polując na zwierzynę. Co może ciekawić to to, że nie każdego dnia pracy zajmował pozycje! Ostatecznie w około 90 dni zajął tylko 41 tradów (ok. 1 pozycja co drugi dzień).

 • Jaki to dało rezultat na kapitale FTMO 210 000 zł?

  +4,5% za czerwiec 2022 -> wypłata 7200zł
  +14% za lipiec 2022 -> wypłata 26 000zł
  Pierwsza połowa sierpnia -> wakacje
  +4% za 15 sierpień – 15 wrzesień 2022 -> wypłata 6000 zł

  Wszystkie statementy tutaj: https://jakublabiga.pl/trading/#dowody

   

 • Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o drodze Michała obejrzyj poniższe 20 minutowe Video opisujące drogę jaką przeszedł Michał.

 • Podsumowanie:

  Umiejętność odpowiednej analizy danych ugruntowuje wiarę w strategie. Tak traderzy zdobywają cierpliwość i zyskowność.

  Jednak, aby zrobić to z sensem nie wystarczy wiedzieć jak wyciągać wnioski. Trzeba wcześniej ustalić jakie kryteria notować w dzienniku co najmniej przez 3 miesiące!

  Ps. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie kategorie opisujemy w dzienniku i jak wyciągamy wnioski z analizy danych to:

  – Możesz napisać do mnie maila (kontakt@jakublabiga.pl) lub messengera aby umówić się ze mną na luźną konsultacje – rozmowę. Jeżeli masz problem z cierpliwością i wynikami będę Ci w stanie pomóc.

  Pps Dobrego dnia!

  www.jakublabiga.pl/trading