Opinie Absolwentów kursu "DayTrader LCT"

Michał Dudek - Absolwent LCT nr. 2
Trader
Kamil Stefaniak - Absolwent LCT nr. 1
Trader, Przedsiębiorca

OPINIA: Podczas kursu w 2020 r. Kuba otworzył mi oczy na wszelkie aspekty związane z tradingiem. Pokazał co z czego wynika, jakie są zależności oraz to, iż rynek z większym lub mniejszym prawdopodobieństwie da się przewidzieć. Bez wiedzy „tajemnej” można z rynkiem walczyć na zasadzie chybił/trafił.
Po ukończeniu kursu byłem świadomy szans, zagrożeń oraz tego jak rynek działa. Trading to bardzo skomplikowane zajęcie dlatego oprócz kursu potrzebna jest praca własna, cierpliwość, kontrola własnych emocji i czas. Wyniki po ukończeniu kursu były coraz lepsze z miesiąca na miesiąc. Minął ponad rok, a jestem na przysłowiowym plusie, więc wiedza przekazana przez Kubę nie poszła na marne. Uważam, że informacje przekazane na szkoleniu bardzo ciężko byłoby uzyskać samemu. Dzięki Jakubowi udało mi się również wypracować w sobie dobre nawyki związane zarówno w tradingiem jak i z normalnym, codziennym życiem. Dziś wiem, że jeszcze długa droga by dojść do wymarzonych wyników, a to wymaga dużo czasu i pracy, którą w to włożę. Jednocześnie jestem świadomy, iż bez kursu, który ukończyłem byłoby to z pewnością nie możliwe. Dzięki wielkie Kuba!!!

Opinie z wcześniejszych współpracy

Andrzej Jakubczyk
Trader, Fotograf

Swoją przygodę z Forex-em zacząłem od nauki u Jakuba w 2017 roku. Pokazał mi jakie cechy powinien mieć profesjonalny trader i uświadomił, że jest to długotrwały proces wymagający czasu i zaangażowania. Dało mi to doskonałe fundamenty, na których zbudowałem swój trading.

JFH_Simons
Trader, Były pokerzysta

Dzięki Jakubowi, w 2017r. zostałem wprowadzony w świat rynków finansowych. Solidna porcja wiedzy połączona z doskonałymi umiejętnościami przekazywania tejże wiedzy, pozwoliła mi w relatywnie krótkim czasie, nie tylko zrozumieć jak zachowuje się cena, ale również wypracować niezbędne nawyki którymi powinien cechować się każdy profesjonalny trader.

Mariusz G.
Trader

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do grupy?
Poszukiwałem kompleksowego rozwoju zawodowego dla traderów, aby ustalić jakie przekonania, strategie i stany umysłu są potrzebne, żeby działać w pełni profesjonalnie.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach?
Dobrze

Co dała ci obecność w kreatorze?
Zrozumienie procesu budowania działań związanych z nimi przekonań oraz stanów i strategii myślowych.

Michał Żybura
Trader, Konsultant sprzedaży

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do kreatora?
Około roku przed kreatorem miałem możliwość i przyjemność współpracować z Kubą w podobnym projekcie, choć nie tak rozbudowanym jak ten obecny. Już wtedy zauważyłem jakim angażujący i wieloaspektowym zawodem jest trading. W tamtym momencie oddanie się projektowi przez Kubę było bardzo wysokie i to bardzo mi się spodobało. Nie widziałem na rynku osoby, która byłaby tak skupiona na samorozwoju w kierunku psychologii rynku, samego siebie i budowania odpowiedniej technologii rozwoju swojego tradingu. Jak powiedział mi, że planuje otworzyć Lubelskie Centrum Tradingu i kształcić tam podopiecznych nie wahałem się ani chwili, czy dołączyć do tego programu.