opinie

Opinie o współpracy

Piotr Majchrzak
Trader, Były pokerzysta

Dzięki Jakubowi, w 2017r. zostałem wprowadzony w świat rynków finansowych. Solidna porcja wiedzy połączona z doskonałymi umiejętnościami przekazywania tejże wiedzy, pozwoliła mi w relatywnie krótkim czasie, nie tylko zrozumieć jak zachowuje się cena, ale również wypracować niezbędne nawyki którymi powinien cechować się każdy profesjonalny trader.

Skype-y z Jakubem i wspólna analiza zagrań z której wyciągałem feedback pozwoliły mi zbudować swój trading plan dostosowany do moich indywidualnych cech osobowości. W skrócie: Wiedza warta fortunę przekazana w prosty i zrozumiały sposób. Gdybym zaczynał jeszcze raz od początku, chciałbym ponownie trafić pod skrzydła Kuby. (tym bardziej teraz po dwóch latach, gdzie Kuba, z tego co wiem pierwsze półrocze 2020 r grubo poświęcił czas na zrobieniem programu edukacyjnego z ćwiczeniami, zadaniami i wykładami)  
 
Kamil Stefaniak
Trader, Przedsiębiorca

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do kreatora?
To był przypadek. Będąc na FB zobaczyłem post polecający działalność Jakuba, który zamieścił kolega z dawnych lat. Gdy dodatkowo okazało się że jesteśmy z tego samego miasta postanowiłem spróbować.

Jaka jedna rzecz która najbardziej zapadła ci w pamięć?
Pamiętam pierwsze spotkanie, gdzie Jakub przedstawił mi swoje wizje i powiedział kogo szuka. Byłem pod wielkim wrażeniem, że zaplanował i spisał plan własnego rozwoju na kolejne 20 lat. Wizja mega!!!

Co dała ci obecność w kreatorze?

Nauczyłem się efektywnie zarządzać swoim czasem, a także zamieniłem wiele  dobrych, incydentalnych zachowań w nawyki, które powielam codziennie.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach? 
Atmosfera luźna i miła. Konkretne podejście do tematu, nie ma lania wody.

Co najważniejszego wynosisz z pracy z grupą?
Razem można dużo więcej osiągnąć, gdy ma się dobrą ekipę przy sobie. Wzajemne motywowanie, wsparcie i wspólne rozwiązywanie problemów to podstawa podczas wspólnej realizacji celów. Takie podejście znacznie skraca i ułatwia drogę by osiągnąć to nad czym pracujemy.

Czym wg Ciebie podejście Kuby, różni się od tego, które widziałeś u innych nauczycieli?
Zawsze chętny do pomocy, niczego nie przekłada na później (robimy tu i teraz). Lubi posłuchać racji innych w danym temacie oraz dyskusję (otwarty umysł).

Czym jest wg ciebie kreator?
To dla mnie opcja na poprawienie swoich wad oraz praca nad własnym charakterem.

Czy jeszcze coś dodał byś na koniec?
Cieszę się że wytrwałem tą drogę i przechodzę na dalszych etap studiów ponieważ wymagało to dużo pracy i samokontroli. Widzę poprawę w zarządzaniu czasem oraz wyrobienie w sobie dobrych nawyków wpływających pozytywnie nie tylko moją pracę, ale też i umysł. Idziemy z tym dalej.

Michał Mazurek
Trader, Przedsiębiorca

Czym dla ciebie jest kreator?
Kreator bardzo pomaga w zaplanowaniu sobie dnia, uszeregowaniu rzeczy ważnych dla siebie i pomocnych w wytworzeniu nawyków, które przydadzą się np. w tradingu ale nie tylko.
Przystępując do kreatora dostajesz narzędzia i mentoring, które przyspieszają twój rozwój. Porównałbym to do takiego personalnego trenera, który na bieżąco monitoruje twoje postępy, o ile z nim będziesz współpracować.

Co dała ci obecność w kreatorze?
Twój czas spędzony w kreatorze pozwala uświadomić sobie na co tak naprawdę tracisz czas. W moim przypadku były to social media.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach?
Jeśli chodzi o atmosferę w grupie, to jest ona bardzo dobra, ludzie podchodzą do siebie z szacunkiem i otwartością. Kuba zawsze wkłada całe serce w każde spotkanie co dodatkowo sprawia, że możesz poczuć się jak w rodzinie

Czy jeszcze coś dodał byś na koniec?
Jeśli chcesz zostać traderem udział w kreatorze pozwoli Ci zobaczyć już na samym początku z jakimi trudnościami będziesz musiał się zmierzyć żeby osiągnąć sukces.

Andrzej Jakubczyk
Trader, Fotograf

Swoją przygodę z Forex-em zacząłem od nauki u Jakuba w 2017 roku. Pokazał mi jakie cechy powinien mieć profesjonalny trader i uświadomił, że jest to długotrwały proces wymagający czasu i zaangażowania. Dało mi to doskonałe fundamenty, na których zbudowałem swój trading.

Poznałem też dzięki niemu wiele wartościowych książek, szczególnie z psychologii tradingu, które przydają mi się do dziś. Jakub pracuje bardzo wytrwale na swój sukces i osoby, które chcą zarabiać na rynku powinny brać z niego przykład. Nie ma innej drogi do celu!

Mariusz G.
Trader

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do grupy?
Poszukiwałem kompleksowego rozwoju zawodowego dla traderów, aby ustalić jakie przekonania, strategie i stany umysłu są potrzebne, żeby działać w pełni profesjonalnie.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach?
Dobrze

Co dała ci obecność w kreatorze?
Zrozumienie procesu budowania działań związanych z nimi przekonań oraz stanów i strategii myślowych.

Co najważniejszego wynosisz z pracy z grupą? 
Aby nauczyć się być kimś, kto profesjonalnie podchodzi do spekulacji trzeba opanować umiejętności o wiele trudniejsze niż zrozumienie co trzeba zrobić, co trzeba mieć, żeby tym kimś się stać.

Jaka jedna rzecz która najbardziej zapadła ci w pamięć po spotkaniu?
Ludzie mają na ogół skłonność do robienia wszystkiego w niewłaściwy sposób, bez jakiejkolwiek refleksji.

Czym w/g Ciebie podejście Kuby, różni się od tego, które widziałeś u innych nauczycieli?
Rób to co kochasz robić.

Czym jest wg ciebie kreator?
Najważniejszym czynnikiem z punktu widzenia skutecznej spekulacji jesteśmy my sami, dlatego powinno się na początku tej wyboistej drogi większość czasu przeznaczyć na samodoskonalenie i tym właśnie jest Kreator.

Czy jeszcze coś dodał byś na koniec?
Rynek stanie się twoim uniwersytetem finansowym, jeśli zdasz sobie sprawę , że najważniejszym warunkiem sukcesu w spekulacji jesteś ty sam.

Michał Żybura
Trader, Konsultant sprzedaży

Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do kreatora?
Około roku przed kreatorem miałem możliwość i przyjemność współpracować z Kubą w podobnym projekcie, choć nie tak rozbudowanym jak ten obecny. Już wtedy zauważyłem jakim angażujący i wieloaspektowym zawodem jest trading. W tamtym momencie oddanie się projektowi przez Kubę było bardzo wysokie i to bardzo mi się spodobało. Nie widziałem na rynku osoby, która byłaby tak skupiona na samorozwoju w kierunku psychologii rynku, samego siebie i budowania odpowiedniej technologii rozwoju swojego tradingu. Jak powiedział mi, że planuje otworzyć Lubelskie Centrum Tradingu i kształcić tam podopiecznych nie wahałem się ani chwili, czy dołączyć do tego programu.

Jak oceniasz atmosferę na spotkaniach?
Na spotkaniach panowała duża kultura i co najważniejsze nie było tam osób z przypadku. Nie ma takiej opcji, aby ktoś bez przejścia testów mentalno-psychologicznych, ale i zapoznaniu się z wizją Lubelskiego Centrum Tradingu znalazłby się choćby na początkowych spotkaniach. Dlatego według mnie osoby będące na zajęciach były to jednostki o wysokim zaangażowaniu w swój rozwój jako tradera i wiedzą jaka ciężka praca go czeka. To wszystko stworzyło dla mnie atmosferę profesjonalizmu co przemawia za moją wizją progresu umiejętności profesjonalnego tradera.

Co dała ci obecność w kreatorze?
Na Pewno dużo pokory co do podejścia do rynku oraz przygotowanie się do ciężkiej pracy.

Co najważniejszego wynosisz z pracy z grupą?
Dla mnie istotna sprawą było tempo działań. Na chwile obecną pracuje na etacie i to stanowiło największa przeszkoda jeśli chodzi o czas i zaangażowanie ze względu na kwestie logistyczne. Grupa leciała do przodu i dawała mi kopa do tego by pokazać, że mimo jakiś tam… chce udowodnić, że dam radę. Podkreślę tylko, że kreator jest programem bardzo wymagający i nie ma przelewek jeśli chodzi o słabe tempo prowadzenia zajęć. Drugą kwestią jest poznanie innych traderów, którzy swoim podejście odmieniają sposób patrzenia na rynek oraz w późniejszych etapach konsultowania z nimi swoich spostrzeżeń.

Jaka jedna rzecz która najbardziej zapadła ci w pamięć?
Najbardziej zapadło i nadal mocno dudni w mi głowie to zaangażowanie Kuby podczas prowadzenia zajęć.

Czy wg Ciebie podejście Kuby, różni się od tego, które widziałeś u innych nauczycieli?
Tak. Dlatego właśnie wybrałem drogę z LCT. Nie interesował mnie weekendowy kurs o tym, że jestem zwycięzcą, gdzie stawiać SL i jak wskaźnik XYZ "robi" nam 100% konta w 2 dni. Interesowała mnie droga do profesjonalnego tradingu i studiowanie tego na maxa.

Czym jest wg ciebie kreator?
Powiem krótko. Są to studia z Daytradingu oraz psychologii.

Czy jeszcze coś dodał byś na koniec?
Dziękuje za poświęcony czas dla Kuby i z pełną świadomością stwierdzam, że będę podążał tą ścieżką. Polecamy Kreator jeśli tylko planujesz zostać w przyszłości dochodowym Day Traderem. Ja z kolei z niecierpliwością czekam na dalszą techniczną i psychologiczną część studiów.

Pozdrawiam 
Mike